Zryw 1-2 Legia. Skromne, lecz pewne szóste z rzędu zwycięstwo "Osieckiej".

Legia w składzie: Mielnik- Luda, Malinowski, Żulewski- Lisiński- Szymborski, Buchalski, Górski, Stefański- Licznerski, Łukaszewski.

Od początku to Legia prowadziła grę. Swoje sytuacje mieli Stefański, Malinowski, Lisiński, Szymborski, Licznerski, ale ich strzały albo bronił Sitkiewicz, albo były niecelne. Świetną akcję w 33 minucie po podaniu Lisińskiego płaskim strzałem po ziemi w lewy róg bramki wykończył Licznerski. Staraliśmy się strzelić jeszcze jedna bramkę dla uspokojenia sytuacji. Niestety nie udało się. Zryw nie zagroził poważnie bramce Mielnika w pierwszej połowie ani razu. Dwa rzuty rożne zakończyły się oddaleniem od pola karnego. Na przerwę schodziliśmy w dobrym nastroju. Druga połowa zdecydowanie bardziej wyrównana. Do głosu dochodzili Wrocczanie ale nie potrafili umieścić piłki w bramce. Nie wykorzystali rzutu wolne pośredniego na 7 metrze od bramki. W 76 minucie ładną składną kontrę wyprowadził Michał Luda i po podaniu od Buchalskiego umieścił piłkę w bramce. Chwilę po tym na 3-0 mógł podwyższyć Licznerski, ale jego strzał obronił Sitkowski. Naszą nieskuteczność w ataku wykorzystali Wrocczanie i w 85 minucie zdobyli bramkę z rzutu wolnego. Błąd naszej drużyny, że nikt nie asekurował stojącej piłki, a uderzenie było bez gwizdka. Niestety bramkarz nie zdążył zareagować. Szkoda bo z czystym kontem grał już 355 minut. Wynik się nie zmienił i wywieźliśmy z Wrock cenne 3 punkty. Do pracy sędziego głównego nie chcę się odnosić, bo nie zasługiwał w tym meczu na jakikolwiek komentarz. Wszyscy zainteresowani widzieli co się działo. Cieszy postawa całego zespołu, dobre zmiany Bejgrowicza i Mądzelewskiego. Również dobry debiut Patryka Łukaszewskiego. Szkoda tej straconej bramki, pozostaje mały niedosyt, bo można było tego uniknąć. Po tej kolejce już wiemy, że do końca rundy niżej niż na 3 miejscu nie będziemy, dzięki zwycięstwu Zrywu Książki nad Błękitnymi.
Chłopakom z Wrock życzymy sukcesów i zdobywania kolejnych punktów.

Komplet wyników 10 kolejki:

Zryw W. 1-2 Legia
Zryw K. 4-2 Błękitni
Tartak 1-5 Pogrom
Saturn 4-0 Zbiczno
Ułani 3-2 Dortom

Za tydzień ostatni mecz rundy jesiennej. Na własnym boisku Legia podejmie Saturn Ostrowite. Liczymy na kolejne zwycięstwo, które jeśli odniesiemy, zadedykujemy naszemu największemu fanowi, który jest na każdym meczu. Mamy nadzieję, że zwycięstwem pożegnamy się z kibicami kończąc tę rundę. Mecz w sobotę 15 listopada o 13.00. Zapraszamy!!