Jedziemy do "NASZYCH"

Już w niedzielę mecz pomiędzy zaprzyjaźnionym Zrywem a naszą Osiecką Legią! W ostatnim czasie pokonywaliśmy Wrocczaków na wyjeździe 3-0 i u siebie 3-1, ale jak wszyscy obserwatorzy i zainteresowani EKSTRA -B-klasą wiedzą, mecz meczowi nie równy. Nie nastawiamy się na łatwe zwycięstwo, mimo, że z pewnością jesteśmy uważani za faworytów. Mecz przyjaźni między naszymi zespołami nie oznacza, że nie będzie emocji. Z pewnością nikt nogi nie odstawi a nawet jeśli będzie trzeba to i kartek nie zabraknie, bo wiadomo, że będąc na boisku i jedni i drudzy chcą mecz wygrać, tym bardziej mega ambitny Zryw, który jesień ma po prostu w kratkę. Ostatnie dwa mecze to zwycięstwo w Zbicznie 4-2 oraz porażka u siebie 0-1. Legia kontynuuje serię zwycięstw i również chcemy wygrać, bo w przypadku ewentualnego potknięcia Pogromu w Klamrach możemy znaleźć się na pozycji lidera. Nasze dwa ostatnie spotkania to wyjazdowe zwycięstwo z Książkami 6-3 oraz na własnym boisku z Klamrami 4-0. Liczymy na obecność wielu kibiców! Mecz we Wrockach o godzinie 12! Do zobaczenia!

Pozostałe spotkania:
Pauza- Cukrownik Mełno