Wracamy bez punktów z Podwieska

Kolejne spotkanie w rozgrywkach B-klasy za nami, tym razem naszym rywalem był zespół Błękitnych z Podwieska.

Rywal okazał się wymagający i wygrał spotkanie 5:3, co bardzo mocno skomplikowało naszą sytuacje w rozgrywakach.

Spotkanie rozegrane zostało o nietypowej porze w niedziele o 16:30. Dodatkowo nie spisała sie pogoda, która spłatała figla piłkarzom jak i kibicom serwując padający deszcz. Początek spotkania to gra w środku  boiska i próba przejęcia inicjatywy a pierwszą okazję do zdobycia bramki mieli miejscowi, jednak na posterunku był Katarzyński. Z biegem czasu do głosu doszła nasza drużyna czego efektem była sytuacja gdy Górski trafia w poprzeczkę, a co nie udało się Górskiemu udało sie Guzowskiemu uderzającemu z ok 30m i prowadzimy 1:0. Nasza radość nie trwała długo bo chwile pożniej po rozegraniu stałego fragmentu gry tracimy bramkę na 1:1 i takim wynikiem kończy sie pierwsza połowa.

Początek drugiej połowy to idealne rozpoczecię dla naszego teamu który za sprawą Nawackiego wychodzi na prowadzenia, lecz jak i było przy pierwszej bramce  tak i przy tej radoścnie trwała długo, gdyż Błękitni po ładnym strzale z rzutu wolnego wyrównują. Kilka minut  później miejscowi wyprowadzają kontrę i prowadzą 3:2. Na 10 minut przed końcem ponownie udaje się nam wyrównac stan spotkania a strzelcem bramki Lisiński. Od tego momentu nasi chwycili wiatr w żagle i stworzyli sobie multum sytuacji lecz na drodze stawała poprzeczka, bramkarz bądź obrońca wybijający piłkę z lini bramkowej. Co nie udało sie nam udało się miejscowym którzy wyprowadzając dwie kontry skracili nasz zespół i porażka stała się faktem.

Porażka nie oznacza tak naprawde nic jednakże psuje trochę nerwów na przyszłe kolejki, dlatego trzeba dalej trenować i walczyć w kazdym spotkaniu aby była to pierwsza i ostatnia porażka.