Drugi zimowy sparing na plus. Victoria 1-4 Legia!

W drugim sparingu po dobrej grze z naszej strony pokonaliśmy Victorię Czernikowo- lidera toruńskiej b-klasy grupy pierwszej.
Pierwsza połowa pod dyktando Legii. Przez większość meczu byliśmy na połowie rywala. Gola strzeliliśmy w 30 minucie. Po strzale jednego z naszych piłkarzy dobitkę skrupulatnie wykorzystał Rutek, który otworzył wynik. Konsekwentnie graliśmy do końca pierwszej połowy, niestety w ostatniej akcji po naszej stracie w środku pola straciliśmy gola na 1-1. Druga połowie obfitowała w kolejne 3 bramki z naszej strony. Po ładnych składnych akcjach trafiali kolejno Rutek, Kacperek i Patryk. Rywal od 70 minuty nie stawiał większego oporu. Z pewnością spowodowane to było okrojonym składem. Wynik cieszy, również postawa testowanych zawodników, których występ można zaliczyć do bardzo udanych. Oby w kolejnych spotkaniach potwierdzali swoje ambicje i przydatność do zespołu. Minusem jest kontuzja kolejnego zawodnika, ale miejmy nadzieję, że szybko wróci do gry. Teraz 2 tygodnie ciężkiej pracy, nie rozgrywamy żadnego sparingu w przyszły weekend, więc trenujemy!
Skład Legii-
I połowa: Mielnik- Skrzek, ZT1, Argalski, Malinowski- Szymborski, Kulka, Stefański, ZT2- Łukaszewski(gol), Rutkowski(gol x2)
II połowa: Katarzyński- Skrzek, Gierszewski, Malinowski, ZT3- Buchalski, Szymborski, Kiełpiński, ZT4- Stefański(gol), Rutkowski(gol).