Drugi poważny sprawdzian

Początek ligi nie jest łatwy dla naszego zespołu patrząc na układający się terminarz, gdzie zaczeliśmy w Zbicznie z zawsze dobrze grającą  i nieobliczalną drużyną Zbiczna, a w drugiej a właściwie trzeciej trafiamy na jednego z faworytów do awansu czyli na zespół Pogromu Zbójno. Spotkanie rozegrane zostanie 13 września o 17:00 w Osieku.

Po spotkaniu pucharowym, które zagraliśmy w zeszłą środę nadszedł czas na pauzę w ostatniej kolejce. Nie rozegraliśmy żadnego spotkania kontrolnego a w ciszy i spokoju przygotowywaliśmy się do meczu ze Zbójnem.

Spotkanie z Pogromem, który przez wielu jest stawiany jako główny kandydat do wygrania obecnych rozgrywek nie będzie należało do łatwych o czym wszyscy w naszym klubie wiedzą. Jednak to my gramy u siebie i to my chcemy osiągnąc jak najbardziej korzystny wynik.

Do spotkania podchodzimy bardzo zmotywowani i zanosi się, iż bedziemy dysponowali optymalnym składem na to spotkanie co też zwieksza nasze szanse na victorie w tym spotkaniu.

Drużyna Pogromu w pierwszym spotkaniu pokonała spadkowicza z Ostrowitego 2:1, zaś w ostatni weekend w stosunku 8:3 odprawiła Zbiczno. Widać, że jest to ofensywny zespól, jednak dziwi fakt straconych trzech goli ze Zbicznem.

Spotkanie odbędzie się w sobote o 17:00 na boisku w Osieku na które serdecznie zapraszamy.