9 kolejka! Legia 4-0 Tartak!

Pokonujemy pewnie Tartak Klamry 4-0 i dzięki porażce Błękitnych z Ułanami awansujemy na pozycję wicelidera.

Legia w składzie: Mielnik- Perkowski, Luda, Malinowski, Żulewski- Szymborski, Buchalski, Lisiński, Mądzelewski- Nawacki, Stefański.

Piąte z rzędu zwycięstwo piłkarzy Legii Osiek. Początek bardzo nerwowy, pozwoliliśmy gościom rozgrywać piłkę, ale po kilkunastu minutach sytuacja zaczęła się stabilizować i to Legia dominowała. Pierwszego gola strzelił Piotr Lisiński w 17 minucie. Mieliśmy swoje sytuacje jeszcze w pierwszej połowie, ale niestety nie udało się ich wykorzystać. W drugiej połowie zmęczonego Szymka zmienił Paweł Licznerski i w 58 minucie podwyższył wynik na 2-0. Trafienie nieprzeciętnej urody zaliczył Karol Szymborski w 69 minucie a wynik na 4-0 ustalił swoim drugim trafieniem i drugim z głowy w tym meczu Paweł Licznerski w 87 minucie. Na własnym obiekcie w meczach o punkty jesteśmy niepokonani od 14 miesięcy!!