Ostatni sparing na piątkę....

Czas przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2014/15 dobiegł końcowi. W ostatnim meczu kontrolnym nasz zespół pokonał Zryw Wrocki 5:0. W sobotę gramy mecz derbowy z LZS Zbiczno.

Legia Osiek : Zryw Wrocki 23.08.2014 godzina 17:00

Ostatnie spotkanie kontrolne miało  pokazać na jakim etapie jest nasz zespół przed rozpoczęcie zmagań ligowych. Rywal dobrze znany, czyli piłkarze z Wrocek którzy przybyli w dość eksperymentalnym składzie. Pierwsza połowa to słaba postawa naszej ekipy, która nie potrafiła sforsować obrony zespołu przyjezdnego, choć okazji do zdobycia bramki było sporo to jednak bardzo słabo nastawione tego dnia celowniki sprawiły że do przerwy utrzymał się wynik remisowy.

Druga połowa to zupełnie inny zespół Legii, który wziął sie ostro do pracy i zaaplikował przyjezdnym 5 bramek nie tracąc przy tym żadnej. Warto dodać, iż grający na pozycji bramkarza w drugiej odsłonie spotkania Jacek Katarzyński miał  3 razy kontakt z piłką. Gra w drugiej części wygladała bardziej obiecująco i tak własnie trzeba grac w spotkaniach ligowych.

Przed nami dwa ostanie treningi i rozpoczniemy ligę w Zbicznie z miejscowym LZS-em