Dwa sparingi i terminarz ligi

Cykl przygotowań do sezonu 2014/15 nabiera coraz większego tempa. Do rozpoczęcia ligi pozostały juz tylko 4 tygodnie i od razu na starcie jedziemy na derby do Zbiczna z miejscowym LZS-em. Trener Krzyżykowski przygotowując zespół do rozgrywek stosuje różne ustawienia w kolejnych sparingach. Dwa ostanie zakończyły się porażkami z Pogromem Zbójno oraz Sokołem Radomin odpowiednio 0:1 i 0:7

Legia Osiek - Pogrom Zbójno 27.07.2014 godz 12:00

Mecz z ligowym rywalem ze Zbójna odbył sie w bardzo upalnej pogodzie, gdzie zespół gości przyjechał wzmocniony kilkoma zawodnikami Sokoła Radomin. Mający do dyspozycji zaledwie 13 zawodników trener Legii nie miał za dużego pola do popisu, jednak wynik 1:0 dla przyjezdnych po dobrej grze został odebrany pozytywnie. Piłkarze zostawili na boisku sporo serca co napawało optymizmem przed kolejnym sparingiem.

Sokół Radomin - Legia Osiek 02.08.2014 godz 17:00

Do Radomina pojechali niemalże wszyscy zawodnicy z szerokiej kadry naszego zespołu, jednak jak się okazało sił na V-ligowca starczyło zaledwie na pierwszą połowę kiedy po własnych błedach tracimy dwie bramki. Druga połowa znacznie słabsza gdzie miejscowi dokładają kolejne pięć trafień i mecz kończy się wynikiem 7:0. Zimny prysznic jak najbardziej wskazany, dobrze by przyniósł oczekiwane rezultaty.